Ibuprom Sprint 200 mg Kapsułki miękkie 10 kapsułek

12,38 

SKU: iAPTEKA1 5140 Kategoria:

Opis

Ibuprom Sprint 200 mg Kapsułki miękkie 10 kapsułek

Najważniejsze cechy produktu

lek przeciwbólowy, przeciwzapalny, przeciwgorączkowy

Opis

Ibuprofenum 200 mg kapsułki miękkie

– Bóle głowy
– Bóle zębów
– Bóle mięśniowe
– Bóle okolicy krzyżowej
– Bóle kości i stawów
– Bóle menstruacyjne
– Gorączka

Przechowywanie i użytkowanie

Sposób stosowania i droga podania: Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.

Nie stosować po upływie terminu ważności.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Wymiary:
Wysokość: 62 mm.
Szerokość: 108 mm.
Głębokość: 15 mm.

Opakowanie: Karton

Skład

1 kapsułka zawiera: ibuprofen 200 mg oraz substancje pomocnicze m.in. sorbitol

Producent

US Pharmacia Sp. z o.o.

Adres producenta

US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław

Liczba jednostek

Liczba jednostek: 10

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Lek OTC – sprzedawany bez recepty