Gripex Control Tabletki 12 sztuk

20,86 

SKU: iAPTEKA1 4694 Kategoria:

Opis

Gripex Control Tabletki 12 sztuk

Najważniejsze cechy produktu

gorączka, ból głowy, ból mięśni, ból gardła

Opis

Paracetamolum + Coffeinum, 500 mg + 50 mg, tabletki

Wskazania
– gorączka
– ból głowy
– ból mięśni
– ból gardła

Skład
1 tabletka zawiera substancje czynne:
– paracetamol 500 mg
– kofeinę 50 mg oraz substancje pomocnicze.

Przechowywanie i użytkowanie

Dawkowanie i droga podania
Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat:
– 1 lub 2 tabletki co 4 do 6 godzin
– maksymalna dawka dobowa: 8 tabletek.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Wymiary:
Wysokość: 62 mm.
Szerokość: 107 mm.
Głębokość: 15 mm.

Opakowanie: Karton

Producent

US Pharmacia Sp. z o.o.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenia
Lek zawiera paracetamol. Ze względu na ryzyko uszkodzenia wątroby w czasie stosowania leku nie należy:
– przyjmować innych leków zawierających paracetamol,
– pić alkoholu.

W razie zastosowania dawki większej niż zalecana, natychmiast skontaktować się z lekarzem, nawet jeśli nie wystąpiły żadne objawy, ponieważ może dojąć do zagrażającego życiu uszkodzenia wątroby.

Liczba jednostek

Liczba jednostek: 12

Nazwa produktu uregulowana prawnie

OTC – Lek wydawany bez recepty.