Apap Extra Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy 10 sztuk

10,18 

SKU: iAPTEKA1 517 Kategoria:

Opis

Apap Extra Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy 10 sztuk

Opis

Paracetamolum + Coffeinum, 500 mg + 65 mg, tabletki powlekane

Wskazania
– bóle głowy
– migrena
– bóle mięśni
– bóle zębów
– nerwobóle
– bóle menstruacyjne
– bóle kostno-stawowe
– gorączka

OTC – Lek wydawany bez recepty.

Przechowywanie i użytkowanie

Sposób stosowania i droga podania
Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat:
– 1 lub 2 tabletki co 4 do 6 godz.
– maksymalna dawka dobowa: 8 tabletek.
Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Wymiary:
Wysokość: 62 mm.
Szerokość: 107 mm.
Głębokość: 14 mm.

Opakowanie: Karton

Skład

1 tabletka powlekana zawiera: substancje czynne: paracetamol 500 mg, kofeinę 65 mg

Producent

US Pharmacia Sp. z o.o.

Adres producenta

US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenia
Lek zawiera paracetamol.

Liczba jednostek

Liczba jednostek: 10