Apo-Napro fast 220 mg Lek przeciwbólowy przeciwzapalny i przeciwgorączkowy 10 sztuk

16,81 

SKU: iAPTEKA1 566 Kategoria:

Opis

Apo-Napro fast 220 mg Lek przeciwbólowy przeciwzapalny i przeciwgorączkowy 10 sztuk

Opis

Naproxenum natricum, 220 mg, kapsułki, miękkie

OTC – Lek wydawany bez recepty

Leczenie dolegliwości bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu, takich jak:
– ból głowy,
– ból zęba,
– ból mięśni,
– ból stawów,
– ból pleców,
– bolesne miesiączkowanie,
– dolegliwości bólowe o niewielkim nasileniu związane z przeziębieniem.

Obniżenie gorączki.

Przechowywanie i użytkowanie

Apo-Napro Fast stosuje się u dorosłych i dzieci w wieku od 12 lat. Zalecana dawka to 1 kapsułka co 8 do 12 godzin. Jako dawkę początkową można też zastosować 2 kapsułki, a jeśli objawy utrzymują się, po 12 godzinach przyjąć następną kapsułkę. Nie należy stosować więcej niż 3 kapsułek w okresie jednej doby. Przeczytać ulotkę przed użyciem leku.

Podanie doustne.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Opakowanie: Pudełko

Skład

Każda kapsułka zawiera 220 mg naproksenu sodowego, co odpowiada 200 mg naproksenu, Zawiera sorbitol oraz lecytynę pochodzącą z oleju sojowego, W celu uzyskania dalszych informacji należy zapoznać się z treścią ulotki

Producent

Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.

Adres producenta

Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.
ul. Sokratesa 13D lok. 27,
01-909 Warszawa,
Polska

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Liczba jednostek

Liczba jednostek: 10

Dolna granica wieku

Zalecana: 12 rok/lata/lat