ANTYGRYPIN COMPLEX*10 TABL.MUS.

22,20 

SKU: iAPTEKA1 503 Kategoria:

Opis

AntyGrypin COMPLEX, 10 tabletek musujących

500 mg Paracetamolum + 200 mg Acidum ascorbicum + 4 mg Chlorphenamini maleas

Lek OTC

  • Gorączka
  • Ból głowy
  • Ból gardła
  • Katar

 

AntyGrypin COMPLEX – Wskazania do stosowania

do doraźnego leczenia objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych, takich jak ból głowy, gorączka, ból gardła, nieżyt nosa i gardła u dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 15 lat.

 

AntyGrypin COMPLEX – Przeciwwskazania

jeśli pacjent ma uczulenie na substancje czynne lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku; jeśli pacjent choruje na niewydolność wątroby lub nerek; jeśli pacjent przyjmuje inne leki wpływające na czynność wątroby; jeśli pacjent nadużywa alkoholu; jeśli pacjent choruje na jaskrę z wąskim kątem przesączania; u pacjentów z ryzykiem zatrzymania moczu, związanym z zaburzeniami odcinka cewki moczowej przebiegającego przez gruczoł krokowy; u pacjentów, przyjmujących inhibitory monoaminooksydazy (IMAO, stosowane w leczeniu depresji), obecnie lub w ciągu ostatnich dwóch tygodni; u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 15 lat.

 

Podmiot odpowiedzialny i wytwórca:
Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.

Ul. Podstoczysko 30

07-300 Ostrów Mazowiecka

 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

PKWIU
Rodzaj Lek OTC
EAN
BLOZ_07 3595171