Noni - Centrum Diabetyka

Wyszukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Noni

Noni czyli inaczej Morwa indyjska (Morinda citrifolia L.) to krzewiasta roślina pochodząca z Azji, ale wystepująca również w Afryce, Ameryce oraz Australii. Najwartościowszą z medycznego punktu widzenia częścią tej rośliny jest owoc, z którego wytwarza się sok. Największe uprawy Noni, z których wytwarzany jest sok znajdują się w Polinezji Francuskiej.

Dlaczego owoc Noni pomaga w leczeniu cukrzycy.


Zobacz pozostałe produkty polecane w cukrzycy

Astaksantyna

Astaksantyna to niezwykle silny antyoksydant, który redukuje toksyczność glukozy, chroni komórki Beta trzustki oraz ogranicza powikłania w cukrzycy

Cynk organiczny

Czy wiesz, że minerał może odgrywać rolę w leczeniu cukrzycy wynikającej z zaburzenia metabolizmu węglowodanów? Jednakże badania wykazały, że cynku może być z pewnością korzystny w leczeniu cukrzycy.

Pycnogenol

Pycnogenol

pycnogenol pochodzenia naturalnego powinien być stosowany u diabetyków z retinopatią cukrzycową oraz profilaktycznie w trosce o prawidłowe funkcjonowanie drobnych naczyń krwionośnych (naczyń włosowatych) siatkówki oka.

Diabetegen

Diabetegen

Diabetegen i Diabetegen Forte skutecznie regenerują tkankę w stopie cukrzycowej. Diabetegen to krem wspomagający regenerację tkanki stanowi RATUNEK DLA SKÓRY W NAGŁYCH PRZYPADKACH

Neoteric Diabetic.

Neoteric Diabetic Skin Care - produkty zaprojektowane dla diabetyków

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego