Neoteric Diabetic - Centrum Diabetyka

Wyszukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Neoteric Diabetic

Neoteric Diabetic Skin Care - produkty zaprojektowane dla diabetyków:

NEOTERIC DIABETIC
Pierwszy pielęgnacyjny szampon do włosów i skóry głowy dla diabetyków

NEOTERIC DIABETIC szampon do włosów i skóry głowy zawiera opatentowaną formułę TriOxygen® oraz kompleksowe połączenie aktywnych składników i jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów i skóry głowy zwłaszcza u pacjentów diabetologicznych. Opatentowana formuła TriOxygen® przebadana klinicznie wraz z innymi składnikami działa pobudzająco na naczynia krwionośne w skórze głowy niwelując takie objawy jak swędzenie, suchość, nadmierne złuszczanie w obrębienie skóry owłosionej głowy – tak często występujące w przebiegu cukrzycy , jednocześnie delikatnie myjąc i nawilżając włosy. Produkt jest przeznaczony dla wszystkich typów włosów do stosowania w każdym wieku.

Sposób użycia: Najlepsze efekty osiąga się stosując szampon w standardowym, codziennym (lub co drugi dzień) zabiegu mycia głowy. Szampon należy nanieść na mokre włosy i skórę głowy, starannie masować do uzyskania piany. Następnie dokładnie spłukać, w razie potrzeby czynność powtórzyć.NEOTERIC DIABETIC Pielęgnacyjny krem dla diabetyków.

NEOTERIC DIABETIC KREM zawiera opatentowaną formułę TriOxygen® oraz kompleksowe połączenie aktywnych składników i jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji ekstremalnie suchej, zaczerwienionej, popękanej i swędzącej skóry zwłaszcza u pacjentów diabetologicznych. Opatentowana formuła TriOxygen® przebadana klinicznie działa pobudzająco na naczynia krwionośne w skórze, wzbogacona innymi aktywnymi składnikami kremu przywraca prawidłowy fizjologiczny wygląd i funkcje skóry – zwłaszcza u pacjentów diabetologicznych narażonych na objawy mikroangiopatii cukrzycowej. Unikalna formuła aktywnych składników zapewnia skórze głębokie nawilżenie, niweluje takie objawy jak swędzenie, zaczerwienienie, suchość, tendencje do pękania i uszkodzeń skóry.

Sposób użycia: Stosować krem delikatnie wmasowując w miejscach zmian skórnych (głównie: stopy – palce ,pięty, okolice kostek, kolana oraz dłonie i łokcie ). Krem do codziennego stosowania 2-3 razy dziennie lub inaczej w razie potrzeby.
MIKROANGIOPATIA CUKRZYCOWA


Stopa cukrzycowa jest wynikiem współdziałania różnorodnych zmian patologicznych, dotyczących szczególnie układu naczyniowego, nerwów obwodowych oraz kości. W określeniu tym są zawarte różne zmiany patologiczne i odchylenia stóp chorych na cukrzycę, począwszy od zmian skórnych typu zaczerwienienia podeszwowego a skończywszy na zgorzeli cukrzycowej, będącej najbardziej zaawansowaną formą zmian. Według statystyk amerykańskich chorzy na cukrzycę mają 50-krotnie większe ryzyko rozwoju zgorzeli aniżeli chorzy bez zaburzeń gospodarki węglowodanowej, co 10 chory jest zagrożony amputacją, a globalnie 70% wszystkich amputacji stanowią chorzy na cukrzycę. Zespół stopy cukrzycowej jest polietiologiczny, wiodącą rolę w jego powstaniu i rozwoju mają: - zmiany naczyniowe, - zaburzone unerwienie stopy, - wtórne infekcje a także bezpośrednie wpływy metaboliczne cukrzycy, jak zmienność stanu uwodnienia tkanek czy glikozylacja kolagenu.


Neoteric® to amerykańska firma o ponad 60 letniej tradycji, specjalizuje się w produkcji w kosmetyków pielęgnacyjnych i produktów medycznych dla diabetyków.
Wszystkie produkty są wytwarzane w US. Denver, Colorado.
Jedną z podstawowych zasad Firmy jest utrzymanie produkcji w Stanach Zjednoczonych oraz praca nad jak najbardziej specjalistycznymi i maksymalnie profesjonalnymi produktami.

Produkty Neoteric są dostosowane do p
otrzeb pacjenta, gwarantują zniesienie uporczywych objawów towarzyszących cukrzycy takich jak:
-suchość, zaczerwienienie, świąd, pieczenie, skłonność do urazów, zwolnione gojenie się mikrourazów i ran, zahamowanie postępujących zmian na skórze.

Neoteric Szampon
kupisz w dobrych aptekach.
Neoteric Krem
kupisz w dobrych aptekach.
Zobacz pozostałe produkty polecane w cukrzycy

Astaksantyna

Astaksantyna to niezwykle silny antyoksydant, który redukuje toksyczność glukozy, chroni komórki Beta trzustki oraz ogranicza powikłania w cukrzycy

Cynk organiczny

Czy wiesz, że minerał może odgrywać rolę w leczeniu cukrzycy wynikającej z zaburzenia metabolizmu węglowodanów? Jednakże badania wykazały, że cynku może być z pewnością korzystny w leczeniu cukrzycy.

Pycnogenol

Pycnogenol

pycnogenol pochodzenia naturalnego powinien być stosowany u diabetyków z retinopatią cukrzycową oraz profilaktycznie w trosce o prawidłowe funkcjonowanie drobnych naczyń krwionośnych (naczyń włosowatych) siatkówki oka.

Diabetegen

Diabetegen

Diabetegen i Diabetegen Forte skutecznie regenerują tkankę w stopie cukrzycowej. Diabetegen to krem wspomagający regenerację tkanki stanowi RATUNEK DLA SKÓRY W NAGŁYCH PRZYPADKACH

Neoteric Diabetic.

Neoteric Diabetic Skin Care - produkty zaprojektowane dla diabetyków

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego